Radomír.cz

Co je lepší: Šťastných 10, nebo Sportka?

Sazka

Odpovědi
anonym

Lepší je 10, popřípadě 6 trefených čísel.

suaeda

Zkoušel jsem chvilku obojí, ale již nehraji. Můj kamarád sází a chtěl po mne abych mu udělat nějaké vychytávky na porovnání čísel. Prý aby měl větší šanci vyhrát. Vytvořil jsem mu jednoduchý excelový soubor, který porovnává z dat tažených čísel kolikrát kdy byla určitá kombinace 2 až 6 čísel tažena a také jak často. Porovnává si sám čísla a podle toho sází každý týden nějakou kombinaci. Čekám, kdy se přijede pochlubit s novým bourákem, ale zatím nic. Inu má alespoň zábavu.
Kdo rozumí sportu tak doporučuji spíše sázet na sportovní tipy. Nebo jsou i fajnšmekři, kteří umí dobře a rychle statisticky počítat, tak ti hrají karetní poker.

Kelt

Když vyhraješ, tak je to jedno? Pravděpodobnost výhry je velmi mizivá.

marci1

Je to oboje stejné. Šance vyhrát je tak mizivá, že je možná lepší si koupit stírací los. Těch není tolik, jako možností vyhrát v 10 Šťastných nebo Sportce. 🙂

bolak

Šance vyhrát nějakou nezanedbatelnou sumu je u obou z nich nulová, takže to co míň stojí, protože tam tě míň okradou.

Milan8911

Já jsem tedy pro Sportku… víc mi to tam padá 🙂
Výsledky se dají zjistit na internetu například zde: http://www.sportka-vysledky.com/