Lukáš Rusek

Co je lepší stáhnout: AVG, nebo Avast?

Jo a prosím nedávejte mi odkazy na podobné či stejné otázky, protože v dnešní době chrání tyhle dva antiviry jinak!

Nejlepší odpověď
Radius

Avast free antivirus

Používám Avast, a jinak kdyz mi prijde mailem divny neznamy odkaz s adresou na kterou se má kliknout, nikdy neklikam…

Další odpovědi
gecco

Avast free antivirus

Používám Avast – a jsem vcelku spokojen…
😉
https://www.a­vast.com/cs-cz/lp-ppc-hp?device=c&ppc=a1&­gclid=CNvb_qmx9NMCFcLGGw­oduKwDdg&gclsrc=­aw.ds&dclid=CJ­22iaqx9NMCFSmkU­Qody2EE9w

Pella

Avast free antivirus

Muso

Avast free antivirus

still

Avast free antivirus

Sice sám využívám jiný komerční produkt, ale avast! šel v posledních letech hodně nahoru. Ve srovnání avast! vs. AVG není o čem přemýšlet, samozřejmě vyhraje avast!. Jen ty falešné poplachy by mohli ještě poladit, detekce havěti není 100%.

dr.luha

AVG free antivirus

Avast mě furt točil diskem a procesorem, a taky pořád ty vyskakovací okna s nabídkami k zakoupení upgr…

stryda

Avast free antivirus

Muffz

AVG free antivirus

V anketě chybí možnost „Ani jeden“, takže klikám AVG jako toho jednookého krále mezi slepýma.

Avast žije jen ze své poměrně ubohé historie, která byla založena na tom, že jako jediný antivir byl freeware (proti tehdy nejrozšířenějším placeným antivirům NOD32, AVG, Kaspersky). Zrovna asi měsíc zpátky jsem u známého projížděl systém Avastem, poté ho odinstaloval a hodil tam Aviru, která ještě po něm našla desítky virů. Tolik k Avastu…

Paradoxně nejúčinnější je využívat Windows Deffender (resp. MS Security Essentials), protože kdo jiný zná Windows víc a dokáže opravit faily rychleji, než samotný tvůrce OS? V práci máme všichni jen onen WD už několik let a nebyl sebemenší problém.

Lukáš Rusek

Dík gecco :)

gecco

Nemáš zač…
😉