Avatar uživatele
Lukáš Rusek

Co je lepší stáhnout: AVG, nebo Avast?

Jo a prosím nedávejte mi odkazy na podobné či stejné otázky, protože v dnešní době chrání tyhle dva antiviry jinak!

Zajímavá 0 před 2508 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Radius

Avast free antivirus

Používám Avast, a jinak kdyz mi prijde mailem divny neznamy odkaz s adresou na kterou se má kliknout, nikdy neklikam…

Upravil/a: Radius

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Avast free antivirus

Používám Avast – a jsem vcelku spokojen…
😉
https://www.a­vast.com/cs-cz/lp-ppc-hp?device=c&ppc=a1&­gclid=CNvb_qmx9NMCFcLGGw­oduKwDdg&gclsrc=­aw.ds&dclid=CJ­22iaqx9NMCFSmkU­Qody2EE9w

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pella

Avast free antivirus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muso

Avast free antivirus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
still

Avast free antivirus

Sice sám využívám jiný komerční produkt, ale avast! šel v posledních letech hodně nahoru. Ve srovnání avast! vs. AVG není o čem přemýšlet, samozřejmě vyhraje avast!. Jen ty falešné poplachy by mohli ještě poladit, detekce havěti není 100%.

Upravil/a: still

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

AVG free antivirus

Avast mě furt točil diskem a procesorem, a taky pořád ty vyskakovací okna s nabídkami k zakoupení upgr…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stryda

Avast free antivirus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

AVG free antivirus

V anketě chybí možnost „Ani jeden“, takže klikám AVG jako toho jednookého krále mezi slepýma.

Avast žije jen ze své poměrně ubohé historie, která byla založena na tom, že jako jediný antivir byl freeware (proti tehdy nejrozšířenějším placeným antivirům NOD32, AVG, Kaspersky). Zrovna asi měsíc zpátky jsem u známého projížděl systém Avastem, poté ho odinstaloval a hodil tam Aviru, která ještě po něm našla desítky virů. Tolik k Avastu…

Paradoxně nejúčinnější je využívat Windows Deffender (resp. MS Security Essentials), protože kdo jiný zná Windows víc a dokáže opravit faily rychleji, než samotný tvůrce OS? V práci máme všichni jen onen WD už několik let a nebyl sebemenší problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lukáš Rusek

Dík gecco :)

před 2508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Nemáš zač…
😉

před 2508 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek