agentpv

Co je lepší pro 5leté dítě: ležet pasivně u TV, či sedět u PC a přepínat si na Youtube pohádky, písničky…?

Samozřejmě že si také hraje sama i s rodiči, pomáhá v domácnosti… chodí do školky, na procházky…

Odpovědi
Kelt

Dítě nevydrží dlouho u jedné činnosti, je třeba se mu věnovat, hrát si s ním, zapojit ho do akce. Ale každé dítě je jiné. Můžeme ho rozvíjet, navíc takové dítě půjde příští rok do školy, tak si můžete s ním povídat, cokoliv.

agentpv

Kelt a ostatní: prosím čtěte i dodatek pod otázkou. Samozřejmě že si také hraje sama i s rodiči, pomáhá v domácnosti …chodí do školky, na hřistě, procházky, výlety… Ale vždy to nejde a taky chce i dítě odpočívat. Někdy ji stačí TV, někdy chce na PC – připadá mi že je na to mladá, ale zase si říkám že je to asi lepší než jen koukat na bednu.