Poklička

Co je lepší: přijímat satelit přes set-top-box, nebo televizor s tunerem?

Odpovědi
Kepler

Máš v tom asi hokej. STB je nutný pro staré TV přístroje (ty obrovské s vakuovou obrazovkou), které neumějí přijímat digitální signál. Tuner má každý televizor i rádio, jen jde o to, co umí. Můžeš si vybrat mezi STB, které umějí pozemní, kabelové i satelitní vysílání. Ale radši bych si vybral současné modely TV, které další piksly nepotřebují.

Hlada

Z dotazu není zřejmé, co máte a co budete kupovat. Obecně externí přijímač umožňuje větší variabilitu podle osobních požadavků a v případě poruchy.