lamforest

Co je lepší netbook-notebook?

Chci si koupit malý ale kvalitní notebook nebo netbook.
Co je lepší?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Notebook

Doplňuji:
Hodně záleží co potřebuješ.

na psanáí poznámek ve škole ti stačí netbook, ale pokud chceš hrát hry, střihat video, kreslit ať upravovat fotky ve Photoshopu nebo v Gimpu nebo kreslit v CAD tak je lepší notebook, protože je větší o několik centimetrů a je často hardwarově výkonnější.

Další odpovědi
Sůwa

Netbook

Nedáváš jinou možnost, tak jsem hlasovala pro netbook, protože ho sama mám, ale ukutila jsem si k němu externí mechaniku. To je jediný zásadní rozdíl mezi nimi, takže netbook je lepší na časté přenášení a notebook může fungovat v domácnosti jako jediný počítač. Já sama jich mám několik.

martin14

Notebook

LůcaDůcaPůca

Netbook

VLV

Notebook

Teky

Notebook

milzme

Notebook

Rozhodně notebook už jenom pro jeho všestranost.

led

Doplňam Michala Kole,
nezanedbateľné sú i rozmery a mobilnosť (hmotnosť). Ak nepotrebujete CD/DVD mechaniku, chcete byť mobilný, stroj potrebujete na internet a jednoduché kancelárske práce, čítanie, hudbu, stačí netbook

Děda Louda

To jsou rozdílné kategorie. Pořiď si, co potřebuješ.