Lucy13

Co je lepší? Melír nebo barva?

Mám středně hnědé vlasy a chtěla bych zkusit blond. Co je lepší, nechat si dělat melíry, nebo to zesvětlovat barvami?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Lepší je melír,nemusí se dělat tak často jako barva,protože odrost není tak brzo vidět a vypadá to přirozeně.Na barvu máš čas,až budeš mít šediny!A ve středně hnědých vlasech je melír moc hezký,můžeš si zvolit,kolik pramínků chceš zesvětlit a zespod budeš mít svoji barvu.Je to nenásilné a pěkné!

Další odpovědi
Damiana

Podle toho, jak moc blonďatá chceš být.
Barbie efekt docílíš jedině odbarvením a následným nabarvením světlou permanentní barvou, ale jestli ti jde o přirozenější zesvětlení – zkus melír. Také záleží na tom, kolik pramenů si necháš zesvětlit – čím víc jich bude, tím bude tvá hříva blonďatější.
Kadeřnice ti může udělat i tříbarevný melír tón v tónu – ten vypadá moc hezky, když použije více blond odstínů, účes je potom takový plastičtějšív opticky plnější a vlasy hází pěkné odlesky.
Každopádně u melíru ti odpadne vopruz z častějším odbarvováním odrostlých kořínků.
Btw – podle tvé fotky bych ti ale doporučovala spíš melír, ale záleží samozřejmě na tobě. 🙂

hanulka11

já mám svoje také středně hnědé a dávám si melír světlý a pěkně vlasy oživí a zesvětlí

ovšem každý má jiný vkus , jiné vlasy

auluk

barva

Alesh

Taková pěkná holka bude pěkná v obojím. 😉

Petra09

Ja bych volila taky radsi barvu.