Avatar uživatele
Lucy13

Co je lepší? Melír nebo barva?

Mám středně hnědé vlasy a chtěla bych zkusit blond. Co je lepší, nechat si dělat melíry, nebo to zesvětlovat barvami?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanny 2, ondra07 před 4426 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Lepší je melír,nemusí se dělat tak často jako barva,protože odrost není tak brzo vidět a vypadá to přirozeně.Na barvu máš čas,až budeš mít šediny!A ve středně hnědých vlasech je melír moc hezký,můžeš si zvolit,kolik pramínků chceš zesvětlit a zespod budeš mít svoji barvu.Je to nenásilné a pěkné!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Podle toho, jak moc blonďatá chceš být.
Barbie efekt docílíš jedině odbarvením a následným nabarvením světlou permanentní barvou, ale jestli ti jde o přirozenější zesvětlení – zkus melír. Také záleží na tom, kolik pramenů si necháš zesvětlit – čím víc jich bude, tím bude tvá hříva blonďatější.
Kadeřnice ti může udělat i tříbarevný melír tón v tónu – ten vypadá moc hezky, když použije více blond odstínů, účes je potom takový plastičtějšív opticky plnější a vlasy hází pěkné odlesky.
Každopádně u melíru ti odpadne vopruz z častějším odbarvováním odrostlých kořínků.
Btw – podle tvé fotky bych ti ale doporučovala spíš melír, ale záleží samozřejmě na tobě. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

já mám svoje také středně hnědé a dávám si melír světlý a pěkně vlasy oživí a zesvětlí

ovšem každý má jiný vkus , jiné vlasy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
auluk

barva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Taková pěkná holka bude pěkná v obojím. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Ja bych volila taky radsi barvu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek