Lgee

Co je lepší koupit za chilli?

Chilli sušené sem neměl už docela dlouho, naposledy sem měl sušené chilli Trinad Scorpion Moruga, což je druhá nejpálivejši chilli (měl sem je víc než rok.) A teď přemýšlim jestli když už sem měl druhou nejpálovější chilli na světě tak zda je lepši koupit nějaké jen ostré (bird eye napřiklad) a nebo rovnou tu nejpálivější na světě. Myslíte že pokud sem chilli měl jen malo ostré (ptačí oko s 50000 SHU) a druhou nejpálivejsi chilli s 1 milionem SHU už docela dávno je bezpečné koupit Carolina Reaper s 1,5 milionu SHU? Děkuji

Odpovědi
Malvína

Záleží, co sneseš. Neprohloupíš, když si objednáš slabší i silnější. Na Vánoce jsem objednávala asi 15 druhů, každé se hodí jinam. Hele, běžně používám k vaření chilli od Vitany, ale taky jsem zkusila nějaké velmi velmi ostré. A přežila jsem. Záleží na tobě. Samozřejmě nic nepřehánět. Viděla jsem slušný kolaps po požití extra hot chilli – nic příjemného!

Nassin

Používám Piri-piri! Spokojenost.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.