dabel

Co je lepší být jedináček nebo mít sourozence

Odpovědi
hanulka11

já to nezažila, ale víc dětí je víc radosti

led

Žádny ďábel není rád sám. Aj děti nejsou rádi samé.

hanjimka

Těžko říct někteří jedináčci závidí sourozencům a zase naopak.

Radak

Lepší je mít sourozence. Většinou je to veselejší.

Mili @

Jedináčci všechno zdědí! :-p
Ale sourozenci jsou určitě šťastnější!!!!
😁

Monny

Nevím asi jak kdy.Já mám bratra ale nestýkáme se,tak si připadám jak jedináček.Někdy je lepší být jedináček.Nej­důležitější je však,aby vždy stály při sobě a pomáhali si.

lorja

Člověk si může přát být sám a nebo mít sourozence,ale ve finále je rozhodnutí na rodičích a částečně i na přírodě.Někdy se po prvním dítěti už další prostě nenarodí a na adopci si každý netroufne.Já mám o 10 let mladšího bratra a máme hezký sourozenecký vztah.