Anonymní čl

Co je lepší?

Je lepší obchodní akademie nebo soukromá střední odborná škola obor ekonomika a podnikání?
Přihlášku jsem podal na Střední soukromou

Nejlepší odpověď
Anikitos

Já si myslím, že ty soukormé jsou lepší, ale záleží jak přesně je tato konkrétní soukromá škola organizovaná…

OA v ČR jsou řízené všechny stejně, stejným uč. plánem, stejnými metodami (a z osobní zkuš. říkám, že se z OA toho moc nenaučíš = je to tam bráno přísně a zároveň si odtamtud nic neodneseš – žádné vědomosti).

Pokud chceš studovat ekonomiku, tak jsou lepší stř. s ekonomickým zaměřením, které nejsou OA.

ivzez

Moc brzy uzavřená otázka. ))–:

Lepší (vyšší úroveň) mají veřejné školy → přihlášku jsi měl poslat na OA.