Avatar uživatele
baryyk500

Co je lepsi? Koupat se ve verejnem bazenu, nebo v umele vytvorenem jezirku?

Je lepsi se kopuat ve verejnem bazenu, kde se koupe kdekdo a cisti ho jednou za tyden, nebo se koupat v umele vytvorenem jezirku, kde jsou rostliny a je to bez ryb?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

A není lepší se koupat v normální řece?? – s rostlinami, rybami – a všelijakou jinou žouželí???
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Jentak na začátek, pojem „uměle vytvořené jezírko“ si odporuje…
Čistota vody v jezírku a bazénu je snad vidět na první pohled, ne?
Ani jedno by ale člověku nemělo ublížit, pokud nemá specifické alergie.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Že tys něco požila? 🙂 Já ty veřejný bazény nemusím, jen když je fakt málo lidí a pak ještě použiju sprchu, která je hned vedle bazénu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

pokud je v jezírku voda čistá natolik, že je vidět hlouběji do vody, při vstupu dovnitř/ven se voda nekalí, není tam bahno, tak bych se radši koupal tam. Jinak bych nepotápěl hlavu pod vodu ani v jednom případě a po vykoupání v bazénu osprchoval

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Já se nekoupu vůbec, vodu ve větším množství než napouštěnou ve vaně nesnáším a nahání mi strach.
Ale přesto:
Veřejný bazén se svým způsobem čistí furt, jelikož tam pouští chlór do vody. Velký čištění se dělá po sezóně. Ale je tu riziko kožních nemocí, koupání ve vodě do které možná někdo vykonal potřebu. Ale zase jsou tam plavčíci.
Umělé jezírko má v podstatě stejné výhody/nevýhody jako bazén ale musíš si je obrátit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ty hodláš tu vodu pít ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví