Vikča

Co je lepší, pes nebo fena? A proč?

Lidičky mohly byste mi poradit co je lepší pes nebo fena? A proč?
Děkuji předem za rady.

Nejlepší odpověď
anonym

Pes ti vše ,,úpčůrá" ale fena ne, ona ,,čůrá" v sedě.
Doplňuji:
oprava: * Pes ti vše počůrá, protože jen zvedne nohu, ale fenka ne, protože čůrá v sedě, tak ti nemůže počůrat boty, kolo atd.

Další odpovědi
jáára

mám raděj čubičky. já se s ní domluvím.

o tom čůrání… ta moje i tu nohu zvedne.
a taky pejsek nevydrží tak dlouho nečůrat jako čubička.

anonym

Fena v puběrtě hárá,má ale dobrý srdce jako pes,kterej ti bude o něco víc věrnej.

Funna

to nevíš, že holky jsou lepší? 🙂
ale teď vážně…všichni samci, ať je to jakékoliv zvíře, jsou „divočejší“, než samice…samozřejmě je to i o výchově, ale testosteron je prostě testosteron…

beer

Z hlediska veterinární péče je určitě lepší pes, netrpí problémy s mléčnými žlázami, ani dělohou.
Fenu bych ti doporučil v případě, že míníš mít chov (štěňata).

Také se říká, že bývají feny klidnější, jenže to je dle mého názoru většinou díky kastraci, kterou by každá nechovná fenka měla absolvovat.

Zvážit si to ale musíš jen ty a nikdo jiný.

Zdroj: Vet.praxe

sunchAtor

My máme psa Leonbergra doporučuji. Sice nedávno měl dvoudenní vytí. Ale teď je v pořádku. Je mu 8.

zjentek

jednoznačně fena ..mám fenu!

anonym

Já mám fenku a jsem naprosto spokojen. Pes je takový hrubější, neposlouchá, ale fenka je přítulná, věrná, hravá , takže vám doporučuji fenku.

gecco

Zjentku
Su pumr.........­.............­.uuuuuuáááááá­áá............
___
Doporučuju pumra…
___

Vikča

My máme doma jen Německého ovčáka a to je pes na hlídání. Skušenost s holkama mám jen u morčat mám 2 holky a Bratranci mají 2 kluky a je to strašně agresivní tak asi si vyberu holku.