Co je JBS ?

Poslal mi to někdo z YouTube viz.„am i hot enough to be jbs girl“

Nejlepší odpověď
Adlim

Netradiční reklama na pánské spodní prádlo JBS, aneb jak by to vypadalo, kdyby se ženy chovaly podobně jako muži. Spot začíná pohledem do koupelny, kde po charakteristických zvucích vpochoduje před zrcadlo žena v pánských slipech, která si zhluboka odplivne do umyvadla, podrbe se na zadku, udělá si něco čemu by šlo snad říkat jídlo, a polonahá se usadí na gauči před televizí s ovladačkou v ruce. Netrvá dlouho a přijde zlatý hřeb – hlasité upšouknutí a ještě něco navíc… Nelichotivý pohled do mužského světa prostřednictvím JBS underwear.

Zdroj: http://www.tvspo­ty.cz/jbs-sexy-zena/