Daniel16

Co je/jak funguje pečící kámen?

Nejlepší odpověď
annas

Podrobné informace v odkazu:
http://www.ik­vido.com/pecak-pecici-kamen-zdrave-grilovani-bez-tuku-z-pri-1849

Jde o zdravé grilování, bez tuku.

Uvádím několik informací:
„Pečící kámen je výborným pomocníkem při grilování. Je vyroben z žuly, která má výbornou schopnost postupně a rovnoměrně vydávat získané teplo. Díky tomu, že při grilování na pečícím kameni nedochází k přímému kontaktu pokrmu s kouřem a spalinami, je jídlo na něm připravené zdravější než při běžném grilování. Pečící kámen získané teplo vydává rovnoměrně a tím nedochází k nechtěnému připálení či nestejnoměrnému propečení pokrmu. Při grilování na pečícím kameni nedochází k odkapávání šťávy z pokrmu přímo do ohně a tím je zvýšen komfort grilování. Použití pečícího kamene je velmi jednoduché. Je možno jej položit přímo na rošt grilu, běžným způsobem pod ním zatopit a vše je připraveno ke grilování. Na pečícím kameni je možno grilovat maso, ryby, zeleninu, houby, apod.“
--

dědapetr vám vloži fotky, takže uvidíte, jaké jsou druhy kamenů

Další odpovědi
dědapetr

https://www.go­ogle.cz/search?q=pe%C4%8­D%C3%ADc%C3%AD+k%C3­%A1men&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=kar­gU6q9Ns3X7Aaa-oDwBQ&sqi=2&ve­d=0CD4QsAQ&biw=1440&bih=­775

ivzez

Danieli, pokud uvažujete o pečícím kameni,
pročtěte si hlavně zkušenosti těch, kdo jej vyzkoušeli.

Informace prodejců (viz odpověď a odkaz u Annas)
jsou motivovány především snahou prodat.

I u prodejců můžete najít pravdivé informace,
ale vždy přizpůsobené hlavními cíli – prodeji…