bolak

Co je Jahelka lepší, právník nebo zpěvák?

Nejlepší odpověď
annas

Řekla bych, že Jahelka je písníčkář, vynikající textař, jeho zhudebněné příběhy ze soudní síně rozesmívají už dlouho diváky či posluchače.

Jako právníka ho nemůžu posuzovat, neznám ho.

ALe myslím si, že má příjemnější pocit na koncertě, když mu alespoň někdo zatleská, zatímco u soudu si můlže připad všelijak …

Další odpovědi
Zbynas

Záleží, podle kteriích kritérií by se to mělo posuzovat. Jako právníka ho neznám, jen jako zpěváka, tak těžko říct.