Mili @

Co je hypoterapie?

Doplňuji:
u psa je to – CANISTERAPIE…
😁

Nejlepší odpověď
rynek878

•Hipoterapie je metoda fyzioterapie využívající přirozený pohyb koně v kroku jako stimul a rehabilitační prvek. Krok koně se promítá do trojrozměrného pohybu koňského hřbetu, který se stává pro terapii jedinečnou balanční plochou. Disciplína hiporehabilitace
link:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Hi­poterapie

Další odpovědi
iceT

Zpusob lecby,jenz vyuziva kladneno vlivu kone na lidsky organismus,pre­devsim jizda na koni ma kladny vliv i na psychiku cloveka,stejne tak se vyuziva i psu,samozrejme se pak lecba nazyva jinak.

hanulka11

Říká se tomu léčba koněm.Nemocní jezdí na koních .

iceT

diky