Avatar uživatele
anonym

Co je horší – vyhřezlé plotýnky nebo porod? Myslím tím horší bolest?

to asi můžou posoudit jen ženy
Doplňuji:
děkuji za účast,ale plotýnky bolí asi víc ted to prožívám dnes budu na odpovědích asi až do rána našla jsem polohu a nemůžu se zní hnout

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, anonym, aramah před 4921 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Na to nebude jednostranná odpověď .Jednak každý pociťuje bolest jinak a každý porod není stejný. Vyhřezlé plotýnky jsou hlavně nebezpečné protože mohou uskřípnout nervy u páteře. Porod bolí, ale ten pocit,že na svět přijde nový človíček ,tak ta bolest je mizivá.Přeji ať vás nic nebolí.
Doplňuji:
Noc bude asi dlouhá, ale ráno si upalujte k lékaři pro pomoc

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Výhřez ploténky nebo porod: 2×mám za sebou výhřez a 4×porod a co je horší? Každá bolest co momentálně prožíváte je ta nejhorší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Moje známá, která přivedla na svět tři děti před časem prodělala silnou salmoneozu. Po návratu z nemocnice prohlásila, že proti bolestem, které protrpěla byly porody procházka růžovým sadem. Avšak bolavá záda jsou mrcha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Já zatím prožila jen to druhé a myslím, že na to nic nemá. Chlapi by to prý nevydrželi, ty vyhřezlé plotýnky asi jo. Ale těžko posuzovat…pokud Vás bolí, tak upřímně lituji- brufen nezabírá?
Doplňuji:
Hlavní rozdíl bude asi v tom, že porodní bolesti po pár hodinách odezní, ale u plotének to bude dlouhodobější!!

Upravil/a: BEAES

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Každá bolest má své.Toto srovnání je pouze pro ženy.Ale ta krása ,když se Vám narodí hezké a hlavně zdravé dítě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

no tak u porodu se většinou ví kdy asi tak začne a každopádně je jisté že se nečekaně nevrátí…tak asi ty plotýnky budou horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Záda – to je opravdu žrádlo.Když se to vydaří,bolí i myslet.
Porod – až to bude za mnou,dám vědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Bohužel jak už je uvedeno v otázce, nemohu posoudit rozdíl, ale mohu posoudit jen tu bolest plotének

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

doufám, že to první nikdy nezažiju, a to druhé doufám, že bude bolet co nejméně (což pochopitelně nemusí být možné…:) )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

S vyhřezlou plotýnkou marodím už 14 dní a pomalu se to obrací k lepšímu, přeju co nejméně bolesti a hodně trpělivosti. Zkuste si mačkat reflexní body na vnitřní straně obou nohou 3 prsty nad kotníkem proti kosti vždy tak asi 5× 5 vteřin několikrát denně(pokud si tam dosáhnete).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví