Co je horší – vyhřezlé plotýnky nebo porod? Myslím tím horší bolest?

to asi můžou posoudit jen ženy
Doplňuji:
děkuji za účast,ale plotýnky bolí asi víc ted to prožívám dnes budu na odpovědích asi až do rána našla jsem polohu a nemůžu se zní hnout

Nejlepší odpověď
hanulka11

Na to nebude jednostranná odpověď .Jednak každý pociťuje bolest jinak a každý porod není stejný. Vyhřezlé plotýnky jsou hlavně nebezpečné protože mohou uskřípnout nervy u páteře. Porod bolí, ale ten pocit,že na svět přijde nový človíček ,tak ta bolest je mizivá.Přeji ať vás nic nebolí.
Doplňuji:
Noc bude asi dlouhá, ale ráno si upalujte k lékaři pro pomoc

Další odpovědi
aramah

Výhřez ploténky nebo porod: 2×mám za sebou výhřez a 4×porod a co je horší? Každá bolest co momentálně prožíváte je ta nejhorší.

dudu

Moje známá, která přivedla na svět tři děti před časem prodělala silnou salmoneozu. Po návratu z nemocnice prohlásila, že proti bolestem, které protrpěla byly porody procházka růžovým sadem. Avšak bolavá záda jsou mrcha.

BEAES

Já zatím prožila jen to druhé a myslím, že na to nic nemá. Chlapi by to prý nevydrželi, ty vyhřezlé plotýnky asi jo. Ale těžko posuzovat…pokud Vás bolí, tak upřímně lituji- brufen nezabírá?
Doplňuji:
Hlavní rozdíl bude asi v tom, že porodní bolesti po pár hodinách odezní, ale u plotének to bude dlouhodobější!!

Michal

Každá bolest má své.Toto srovnání je pouze pro ženy.Ale ta krása ,když se Vám narodí hezké a hlavně zdravé dítě.

salsa verde

no tak u porodu se většinou ví kdy asi tak začne a každopádně je jisté že se nečekaně nevrátí…tak asi ty plotýnky budou horší.

anonym

Záda – to je opravdu žrádlo.Když se to vydaří,bolí i myslet.
Porod – až to bude za mnou,dám vědět.

Miroslavst

Bohužel jak už je uvedeno v otázce, nemohu posoudit rozdíl, ale mohu posoudit jen tu bolest plotének

Gollumek.88

doufám, že to první nikdy nezažiju, a to druhé doufám, že bude bolet co nejméně (což pochopitelně nemusí být možné…:) )

GM

S vyhřezlou plotýnkou marodím už 14 dní a pomalu se to obrací k lepšímu, přeju co nejméně bolesti a hodně trpělivosti. Zkuste si mačkat reflexní body na vnitřní straně obou nohou 3 prsty nad kotníkem proti kosti vždy tak asi 5× 5 vteřin několikrát denně(pokud si tam dosáhnete).