Drap

Co je horší ?? nevědět nebo nezeptat se ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Horší je nezeptat se.

Další odpovědi
baghira

Kdo se na nic nezeptá (nejen člověka, ale ani knihy nebo třeba googla), ten se nic nedozví :)

www

Asi jak pro koho, pro mne nevědět. Proto se ptám a rád. Jsem zvědavý a nechci zůstat hloupý 😉

BENYTA

Nejhorší je nezajímat se.

aloevera5

NEZEPTAT SE = NIKDY NEVĚDĚT

gepik

"Je lepší se zeptat a být 5 minut hloupý než mlčet a být hloupý celý život " citát, ale už nevím čí

hanulka11

určitě je horší nezeptat se
takový ti machýrci co všechno vědí........

terry

určitě se nezeptat.
Nikdo neví vše, ale může si to zjistit.

anonym

jak u čeho,l ae většinou je nejlehčí, když něco nevíte, tak se podívat na internet

GM

Nejhorší je bát se nebo stydět se zeptat.

jiriii

Neznalost neomlouvá. Rozhodně je horší se nezeptat. Raději se zeptat a udělat ze sebe vola než pak svojí hloupostí něco zkazit:-)