Pruzkumnik

Co je horší – Nafta v benzínovém motoru nebo Benzín v naftovém motoru?

Co je horší:

Nejlepší odpověď
autacek

Nafta v benzínovém motoru

Nafta je mastná, udělá tedy v palivové soustavě oproti benzínu větší paseku.

Další odpovědi
Lamalam

Benzín v naftovém motoru

meereg

Benzín v naftovém motoru

Je horší rakovina nebo infarkt?

JájsemRaibek

Nafta v benzínovém motoru

Nafta zanese palivovou soustavu. Opačně záleží na množství nafty a benzinu. Naftový motor trochu benzinu v naftě tzv. překousne.

sevos

Nafta v benzínovém motoru

GM

Benzín v naftovém motoru

Alesh

Nafta v benzínovém motoru

Zatímco nafta v benzínovém motoru je snad u všech motorů nežádoucí, tak u starších dieselů se vcelku často v zimním období přidávalo nějaké množství benzínu hlavně kvůli lepšímu startování.

Kryšpín

Nafta v benzínovém motoru

Pokud je motor na ponku zalitý naftou, neb benzínem je to skoro stejné dobře se vyčistí

Petula00

Nafta v benzínovém motoru

Klaproth

Benzín v naftovém motoru