Co je genius funds?

Co je genius funds a jak je spolehlivý?

Nejlepší odpověď
kropitko

že by letadlo??

Další odpovědi
vagra

GENIUS FUNDUS je investiční společnost zapsaná v obchodním rejstříku Kyperské republiky jako aktivní pod jménem Genius Investment Limited.
Adresa: 6 Karaiskakis Street, 3032 Limassol – Cyprus

Společnost začala své aktivity koncem prosince 2006. Nabízí tři druhy investičních fondů. První je denní EMGF výše procent je od 1% až po 1,9% za jeden pracovní den. Druhý je týdení WBMF, kde je 6% až 9% za týden (5 pracovních dní). Třetí HYDA je účet s pevnou úrokovací sazbou.

Pokud jde o můj osobní názor,já bych jim svoje peníze nesvěřil-ale jestli chcete riskovat jejich ztrátu…můžu se mýlit

Zdroj: http://www.eu­ro4you.cz/geni­us-funds/owum/91692

anonym

Mám známého,ten se účastní-když ne přímo v G.F.,tak něčeho podobného.Celý nadšený,plánuje si budoucnost.Chtěl mě zlanařit,měl by z toho provizi.To už jsem zavětřil.Po letmém přečtení různých dokumentů jsem měl dojem,že to odněkud znám.Spousta lákavých slov.Je to tak prosté-investuješ,čím víc,tím lépe a prachy bez námahy potečou.Pohoda.
Nic vám to nepřipomíná? Ale klidně se mohu mýlit.

ReHu

JJ, letadélko.
Lidi jsou prostě nepoučitelný.