Lucie1997

Co je fixace? Její význam?

Nejlepší odpověď
mosoj

fixovat ( duševně) – upevnit , soustředit se , koukat atd. na jedno místo, předmět, osobu, činnost, nebo i nejaký imaginární objekt .
Fixovat ( fyzicky), připevnit předmět na jedno místo

Prosím odpověď je uvedená bez jakéhokoliv vyhledávání, to pro případ že bych na nějaký význam zapoměl.

Další odpovědi
Marsyas

Řekl bych, že upevnění.

terry

fixace – upevnění, zpevnění, ustálení

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/fi­xace

Fixuje se např.úroková sazba hypotéky, zvrtnutý kotník, ulomená noha u stolu, …

Drap

Upevnění, stabilizování, ukotvení v jisté poloze. V zaměstnání ti třeba na určitou dobu zafixují plat, to znamená že se nebude přidávat.