e-sata = sata, jen s tím rozdílem, že je to určeno pro externí zařízení. Konektor je stejný, jen by měl být z pevnějšího materiálu a vyvedený ven ze skříně. U novějších dražších skříní se objevuje konektor e-sata, a je to v podstatě jen prodlužka ze základní desky. Některé sata řadiče do PCI/PCI-E mají kromě několika interních sata konektorů i jeden externí, čili e-sata.
| 0 Nominace Nahlásit |
e-sata znamena jako Externí sata. Tento konektor se vyskytuje pouze chvilku na nových pc. účel je připojit disk k pc aniž by bylo potřeba nějakého převodníku. Samozřejmě že jen SATA disku. E-sata konektor je odlišný od standartní saty. Lze jej koupit skoro všude. sata II je kompatibilní se sata I jen je to pomalejší
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5937 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |