Kepler

Asi za to nesou zodpovědnost genetické dispozice. Zajímavé je, že v podobném poměru víc umírají lidé afrického původu oproti bělochům. Takže být chlapem a k tomu ještě černouškem, je docela pech.

Ametyst

Mizerná hygiena.

Pepa25

Pánové mají horší životosprávu, tudíž to mají víc civilizačních chorob a tedy horší výsledky u Covídka.

zjentek

Ametyst… (;(;

Ametyst

Hygienické návyky mužů a žen nejsou stejné, že ne?

zjentek

To asi nebude ten důvod (;(;(;, ženské čuňata celosvětově statistiky vyváží… (;… za další se tělo hyg. návykům přizpůsobí, neoslabí se.