Co je důležité doplnit tělu po vykonání malé či spíše velké potřeby?

Trošku divná otázka že 🙂 někde jsem o tom něco zaslechl a tak se na to chci zeptat. Dáme dvě otázky.
Co vše je dobré doplnit po vykonání malé potřeby ?
A co je vše potřeba či dobré doplnit po vykonání velké potřeby ? Co po vykonání velké potřeby z těla nejvíce odchází? A co je potřeba doplnit. Já mám třeba po velké potřebě třeba potřebu se napít 😁 někdo má zase hlad ale konec srandy, myslím tím jaké vitamíny či minerály doplnit, a jaké minerály či vitamíny při velké potřebě hodně odchází..

Odpovědi
hapiky

Odchází jen to, co už tělo nepotřebuje. Co potřebuje je jiná otázka.

Drap

Je zbytečné cokoli doplňovat. Pokud máš potřebu, tak se klidně napij.