MonkeyKing

Co je dražší – Loď nebo Letadlo?

Jakým dop. prostředkem na dovolenou, aby to bylo levnější? Myslím, že letadlo, není pravda?

Nejlepší odpověď
led

Ak pre vás znamená: „Čas sú peniaze“ napriek vyššej cene za letenku je lietadlo lacnejšie
Ak máte čas, neprekáža vám „morská choroba“ a vydržíte niekoľko dní na „uzavretom priestore“ je lepšie a lacnejšie
Určite by vám o tom vedela bližšie povedať naša Veľká cestovateľka, námorná obežnica Zeme, -iv-

Další odpovědi
Michal Kole

na lodi je více komfortu – BAZÉN, kina, divadla, obchody, diskotéky, sportovní hala.

Letadlem to trvá několik hodin, lodí několik dní a jsou různé zastávky.

led

Ak máte čas, neprekáža vám „morská choroba“ a vydržíte niekoľko dní na „uzavretom priestore“ je lepšie a lacnejšie cestovať loďou