FlAsh_7

Co je drahé, ale stojí to za to?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nemělo by se šetřit minimálně na dvou věcech:

  • na zdraví
  • na vzdělání

Další odpovědi
Mc Merkurion

… vše, na čem nám záleží >>> a to je individuální u každého a v každém věku, takže nemohu objektivně odpovědět …

hapiky

Svoboda!!!

aliendrone

S přehledem nadevším vítězí ŽENY!!! I když popravdě… NĚKDY to za to NESTOJÍ. ;) :D :D

orwell

Říká se, že dobrá rada. Asi je to pravda.

DoTazatel

Láska, přátelství, úsilí/snaha a vytrvalost, vzdělání, knihy (když jich je spousta), cestování, nemovitost (své sídlo, „pevnost“ = domov).

Rodina (ta je drahá ve smyslu nepeněžním a neprodejném… :'D Ale udržování rodiny – těch vztahů – může být taky drahé/těžké, aby byla skutečnou rodinou ale i taky zabezpečenou po stránce materiální).

Drap

Každý si musí posoudit sám. Každý má jinak nastaven žebříček hodnot, tak nelze poskytovat takovéto konkretní rady.

ivzez

Záleží na prioritách toho kterého člověka.

Já souhlasím s uživatelem Hapiky → také mám na prvním
místě svobodu, jež je předpokladem pro všechno ostatní.

Kelt

Jedna věc je cena, druhá hodnota. Telefon koupíš v cenové relaci 2 – 30 tisíc. Za stejnou cenu seženeš dobrou dovolenou. Co si vybereš, záleží na tobě. A tak můžeš rozlišovat mezi různými věcmi.

aliendrone

hapiky, ivzez>>> Svoboda? Tak proč se TOLIK lidí žene DOBROVOLNĚ „do chomoutu“? ;) :D :D