Avatar uživatele
mosoj

Co je dokonalá služba ?

Včera večer jsem si objednal na jistém inetovém obchodě zboží za cca 800 Kč s platbou převodem a předem. V zápětí jsem dostal potvrzení objednávky.
Dnes ráno jsem měl emailu vystavenou fakturu. V 09.30 jsem fakturu převodem zaplatil v inetovém bankovnictví s dnešní splatností.
V cca 10.30 přišel od obchodu email že platba je připsána na účet a ještě dnes zboží posílají.
Je pravdou že účty byly u stejné banky, přesto z mého pohledu vynikající služba a spolupráce. Rychleji to snad ani nejde!

Máte někdo také podobnou zkušenost ?
Doplňuji:
O uskutečněných platbách jsem byl informován SMS a o poslání zboží emailem. Co víc si přát.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Damiana před 4234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Tak by měly fungovat všechny služby. Mám obdobnou zkušeniost. Nerad platím něco předem. Objednal jsem si na dobírku a druhý den jsem zboží měl. Stejně mne překvapilo, když jsem přes naši službu objednával zboží z USA. Během deseti dnů jsem měl zboží doma. Taky na dobírku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Mám podobné zkušenosti. Zboží přes internet si objednávám docela často a (až na jednu výjimku!) jsem byla spokojena. Rychlé jednání, okamžité kontaktování mé osoby, zásilku jsem obdržela do druhého dne, dokonce na přesně stanovenou hodinu, osobně. Ke zboží navíc občas dostanu i malý dáreček. Někdy zase slevu na další nákup. Je příjemné, když něco tak funguje…
… No, ale teď ještě aby ti došlo přesně to, co sis objednal…;-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Mám již vyzkoušené obchody a zkušenost naprosto stejnou. Tedy až na to, že platím většinou při převzetí. Stejnou zkušenost mám s PPL, kterou volím pro dodání zboží již v obchodu. Dodržují termíny, cca hodinu předem volají na mobil a přivezou třeba do hospůdky, pokud tam jsem ))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek