co je developer?

Nejlepší odpověď
standa

Zkuste slovoo ´developer´ zadat do zdejšího vyhledávače (modrá lišta nahoře) a vyjede vám cca 10 odkazů na dané téma, které se na tomto serveru už probíralo…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&q=d­eveloper&sa=Vyh­ledat&siteurl=www­.odpovedi.cz%2Fo­tazky%2Fdobry-den-chtela-bych-se-zeptat-bude-amnestie#1115

Další odpovědi
Michal Kole

Anglický překlad toho slova je vývojář

hanulka11

Dcera dělala u developerské firmy s nemovitostmi…byly to byty nadstandartní určené pro cizince prostě zařízené tak ,že by v tom ani normální člověk neuměl bydlet, je to prostě něco co není běžné -vývojové ,moderní bych řekla .