ptáč

Co je člověk schopen udělat pro to, aby nemusel žít doma? Projektovat houpačku na houpání rodiny?

https://youtu­.be/0JE_qJN6tE4

Nejlepší odpověď
marci1

Tak toto bych pro dítě nevolila v žádném případě. Připadá mi to trochu jako virtuální sex. Dítě není tak hloupé, těžko říci, co si o tomto houpání s otcem myslí. Potřebuje osobní setkání, pochování, pohlazení, políbení. Prostě otcovu přítomnost. ☹

ptáč

Marci, dobrá zpráva je. Manželka s děckem se k tatovi budou stěhovat už za 7 měsíců a houpačku může rozebrat.
Jiné je to v případě, když někdo raději zůstane v hospodě.

marci1

Tak to je super ! Dítě potřebuje fyzickou přítomnost nejen matky, ale i otce. 🙂