zjentek

Co je beamforming? Jak do PC získat lepší wi-fi signál jinak? Jak jinak, než skrze dongl?

Odpovědi
Vojta24

Beamforming je směrová orientace signálu na straně routeru a to právě tím směrem (nebo více směry) odkud odpovídají připojená zařízení (pc, telefon, tv, tablet, …). Dochází tak k menšímu zarušení okolí a router má prakticky větší dosah.

Lepší a řádově rychlejší připojení k WIFI dosáhneš výměnou starého routeru 2.4GHz (routeru i donglu) za 5GHz.