Co je asus eee storage ?

Nejlepší odpověď
anonym

EEEPC netbooky mají velmi malý úložný prostor (nejsou uvnitř zrovna terabajtové pevné disky ale jen malá obdoba usb klíčenky) proto vám asi brzy místo na disku dojde.

a máte několik možností jak to řešit

1/ dokoupit si 16–32GB SDHC kartu kterou si můžete snadno ulozny prostor rozsirit

2/ nebo vyuzijete moznosti ukladat data na vzdaleny disk pres sve internetove pripojeni (melo by byt rychle a spolehlive). – a prave to je eee storage (ackoliv to samozrejme neni jedina obdobna sluzba, tato vznikla specialne pro tyto eeepc netbooky)