jirka F

Co jako první uděláte, když vás v noci vezme křeč do lýtka?

Já bych pokrčil rychle nohu, a pokud by to nezabíralo a třeba by byla křeč velká, asi bych vyletěl z postele.

Nejlepší odpověď
led

Zobudím sa
a ostatné až potom.
Pre zaujímavosť tým, čo kľajú. trieskajú nohou o posteľ, či robia artistické kúsky… skúste najprv mlčky celú svoju vnútornú energiu , ktorá prekonáva silu miliónov slov, presmerovať do kŕču v lýtku a tlakom svojej mysle ho uvoľniť.
Pre zaujímavosť tento babský recept naozaj funguje.

Další odpovědi
Kepler

Už se mi to dlouho nestalo, ale hned jsem nohu narovnal (vyšponoval). Taky pomohlo bouchnout patou o postel nebo o podlahu.

zjentek

Zakleju (nelze publikovat).

seraphico

Celé chodidlo zatlačit co nejvíce do 90 stupňů k holenní kosti.

hapiky

Jelikož svoji vnitřní energii soustředit na křeč neumím, musím ji rozchodit.

DeninaStrak

Vždycky když mě to chytne tak se zvednu s postele a postavím se na nohy. A už jak se to uklidňuje tak si znovu sednu neboli lehnu. Mě to aspoň tak vždycky pomáhalo.
Ale babička mi tvrdí že hned se postavit na tu nohu je blbost že si můžu prý akorát více ublížit.

ivzez

Nohu protáhnu (našpononuji) a co nejdříve se na ni postavím.
Prý se to nemá, ale mně to pomáhá.