bolak

Co hrozí páťákovi, kterého na základní škole šikanuje sedmák, a on si najme za 2 stovky deváťáka, aby mu rozbil hubu?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud mu ještě nebylo 15, tak mu hrozí maximálně dvojka z chování.

Další odpovědi
da ny

Páťákovi nic… Případ bude přece odložen 😁

nyjono

Podle toho, co ten deváťák práskne.
Možná 2 z chování, důtka nebo přeřazení na jinou školu. Nebo nic nebo jen poznámka, …

led

V prípade prevalenia tohto úplatku a spôsobu sebaobrany má dve možnosti,
1 – nepríjemnú budúcnosť v podobe rozhodnutia učiteľov, rodičov a priateľov školy, 2 – posun v povedomí spolužiakov a vlastnom myslení
v prípade neprezradenia sa 1.bod vynechá

dubraro

Dvojka z chování všem třem.

MichaelOffic

Máš počkat a uvidíš :D