zjentek

Co hrozí, pakliže mi v nestřeženém okamžiku vlezl do nosu malinký pavouček?

Zdravotní hlediska.

A neznamená to něco? Není na to nějaká pověra? ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Nehrozí ti žádné zdravotní riziko a ani vhodná pověra se nenajde.

Další odpovědi
autacek

Reálně hrozí udušení, pochopitelně dle velikosti a jedovatosti pavouka, případně bolest hlavy při boji vetřelce s broukem mozkožroutem.

Arne1

Už máš sepsanou závěť ? Tak pohni !

01Ricco

Z otvoru na opačné straně těla může vylézt ohromná tarantule.

zjentek

Ajtacek, haha sranda, ten vetřelec bude ale bojovat s broukem mozkotvůrcem kua snad ne…