majdule

Co hrozí, když není 6měsíců placené zdrav.a soc.pojištění u plnoleté osoby?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Budete vyzváni k úhradě a pokut nezaplatíte tak vymáhání,následně exekuce.

Další odpovědi
Drap

Hrozí ,že dlužná částka bude vymáhána, třeba i exekučně. V případě úrazu nebo nemoci se mohou částky za ošetření vyšplhat do astronomických výšek.Tyto úhrady jsou poviné ze zákona.

slevin

zase nesmysl.socialni neni povinne,jen u osvc.zdravotni si co nejrychleji uhradte,jinak vam mohou naskakat i penale.

terry

Jak píše dědapetr.
Nejdřív upomínka, pak doporučená upomínka, pak exekuční výměr a pak nevím, už jsem se snažila platit co to šlo.
Ale pak asi nastoupí exekutor.
Ale musím podotknout, že jsem byla v prodlení déle než 6 měsíců. Holt, práce někdy je a někdy není ☹.