Rokio

Co hrozí člověku, který kouří v nekuřácký den?

Nejlepší odpověď
yuko

To, co hrozi kazdemu, kdo kouri.

Další odpovědi
Drap

Na místech, kde se kouřit může, mu nehrozí vůbec nic. Tam, kde se kouřit nesmí, tak ho i v tento den čeká stejný postih jako kterýkoli jiný den.

zjentek

Polknutí semene.

hapiky

Kromě hlubokého opovržení mu prý budou ještě padat saze z nosu. V případě komentáře zjenteka to bude ovšem něco tekutého

Mc Merkurion

… a von je nějakej nekuřáckej den? … mně o něm nikdo neřekl, ale na zítra jsem vyhlásil KUŘÁCKÝ DEN, a teď mi řekni, co hrozí člověku, který v ten den nebude kouřit (nemusí se nutně jednat o cigarety, jak praví zjentek)? …