anndyHustler

Co hrozí cizinci-studentovi za pokus krádeže v OC v hodnotě 1.400 Kč?

?Bude mít nějakou poznámku na cizinecké policie?

Odpovědi
klumprt

Málo vstupních údajů k právní kvalifikaci. Ale dejme tomu, že se jednalo o klasický pokus šluknout nějaké zboží z regálu, tak jak to běžně dělají feťáci, příslušníci obtížně integrovatelných menšin a jiné podobné existence. To je při této výši škody přestupek proti majetku.
Pokud je mi známo, tak tresty za přestupky se cizincům nikam nezapisují a na další prodloužení pobytu by to nemělo mít žádný vliv.

bolak

Záleží na tom čím jsou páni rodiče.