FlAsh_7

Kde získáváte náměty pro své fotografie?

Co fotíte za témata/žánr fotografie?
--

Co fotíte?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
led

Nemám špeciálny žáner/téma, Robím fotky od náladoviek po dokumenty. Fotím to, čo chcem (nie čo musím), alebo to, o čom si myslím, že potrebujem.
Kde ziskavam námety na fotografie? napríklad aj na tejto stránke, okrem rôznych námetov, aj ukážky a rady, alebo odkazy veľmi dobrých nápaditých fotografií od našich uživateľov.

Další odpovědi
mosoj

Chodím a koukám.
Digitální fotografie má oproti klasické jednu obrovskou výhodu.
Můžeš cvakat do aleluja a potom vybírat. To u klasické fotografie moc nešlo.

ivzez

Náměty a témata si musí každý najít sám.
Kdyby někdo „opisoval“ od jiných, nebyl by originální, neměl by čím zaujmout.

nyjono

Nefotím na téma. Prostě když se mi něco líbí, vyfotím to. Foťák mám u sebe skoro vždy. V nouzi telefon.

Kelt

Fotím něco na mobil, třeba jsem si vyfotil Zlatohlávka, tedy něco z přírody. Taky jsem si vyfotil bankovky a když se mne někdo ptá, co chci, ukážu mu fotky bankovek. A je legrace.

Klaproth

Jsem otrokem profese. Náměty zadává klient.