Žanda

Co event.udělat,aby změkly vanilkové rohlíčky.Jsou sice v chladnu…

Bohužel,dala jsem Heru a máslo 1:1
Ořechy nebyly nijak moc mastné.Toto se mi jetě nestalo.
Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
ahold

Teď už nic. Ale nezoufej. Budou chtít jenom delší čas na to aby zkřehly.
Jejich čas určitě přijde 🙂

Další odpovědi
johana 56

Určitě změknou,ale bude to déle trvat.On je opravdu mezi máslem a Herou rozdíl.Když jsou ořechy méně mastné,Hera chybějící tuk nenahradí.Jedinkrát jsem se pokusila osvědčený recept (ihned po upečení jemné a křehké) ´ošidit´,nevy­platilo se.

tazatelka

Krabici vykládám alobalem, někdy jen pečícím papírem, a na cukroví pokrájím pár tenkých plátků jablka. Ještě se nestalo, aby se cukroví neproleželo.

Ale možná byla nějaká divná mouka, čas od čassu se stane, že člověk na takovou narazí, a bohužel to nepozná, aý po upečení finálního výrobku..

isteron

Trochu počkať, potrebujú nachytať vlhkosť z okolitého prostredia. Alebo napariť nad parou, ale to by bolo treba opatrne vyskúšať na vzorke pár kusov.
Doplňuji:
Alebo namáčať do čaju, alebo kávy, vína.

Pipka

Žando nevidím v tom problém,právě proto že jsou v chladnu jsou tvrdé díky tomu ,že je v nich máslo.Až si je přinesete domů do tepla tak změknou.Máslo v chladu tuhne.Jinak se do krabičky přidává kousek jablka