JájsemRaibek

Co dřív osmažit-slanina nebo cibule?

Vezmu malej kastrolek a dám do něj trošku sádla. Co tam dát dřív?
Na kostičky nakrájenou slaninu nebo na kostičky nakrájenou cibuli?
Jak to děláte vy?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Nejprve slaninu a když je tak napůl rozpuštěná, přidám cibuli.

Další odpovědi
hanulka11

když dávám slaninu- nedávám sádlo a když se rozpustí slanina, přihodím cibuli

cochee

To záleží, jak hodně chceš tu slaninu vyškvařit, a to sádlo je tam většinou i zbytečné, slanina pustí dost tuku 🙂 takže nejdřív slaninu, pak cibuli, ona ta cibule se dělá rychleji a pak ti může zhnědnout a zhořknout a ten špek bude ještě málo udělaný.

iceT

Slaninu a pak teprve cibuli,cibule pouští vodu a slanina by se díky tomu dokřupava neosmažila.