verka

Co dostávám od obce za daň z nemovitosti ?

Nejlepší odpověď
mosoj

To musíte vědět vy sama. Obyčejně obec vlastní nějaký obecní majetek, cesty, chodníky, kanalizaci, čističky odpadních vod atd. Dotuje zájmová sdružení, hasiče, finacuje zákl. školy atd. To všechno stojí peníze a je to služba pro vás. Pokud se to u vás neděje, je třeba v příštích volbách to ohodnotit.

Další odpovědi
tom004

Šanci a povinnost tu daň zaplatit,a poučení,že pokud nezaplatíš sankce budou následovat. :))