filipes03

co doporučujete t-mobile nebo o2 nebo vodafone ?????

Odpovědi
Bedy

Nelze jednoznačně říct – záleží, co chcete (jestli mobil nebo internet nebo …).
Pokud mobil, tak bych doporučil U:fona (náš plnohodnotný čtvrtý operátor – žádný virtuál) – nabízí neomezené volání do všech sítí a některých států EU za 840Kč měsíčně…
Co se týká internetu, tak v řadě případů je U:fon taky dobrá volba.

Ale záleží čistě na požadavcích, mě třeba ten U:fon vyhovuje nejvíc, pokrytí má u nás velmi slušné, ale zase – je to relativně novej operátor (je tu asi 5 let) a nemá pokrytou celou republiku – asi 80% populace…
Tak toho napište trošku víc a něco zkusíme vymyslet.