julie90

Co dokážou sedy-lehy ?

Chtěla bych se zeptat jestli neznáte nějakej obrázek kde např: po 30 dnech sedů-lehu nejde vidět na nějakém obrázku rozdíl břicha.

Nejlepší odpověď
zzzzz

No hlavně dokážou poškodit páteř, pokud jsou prováděny bez přítomnosti odborníka a na špatné podložce. Břišní svaly to určitě posílí, ale raději bych volila jinou metodu, pokud teda chceš cvičit sama doma.
Obrázek neznám.

Další odpovědi
iceT

Chceš-li cvičit sedy lehy,tak dělej ty poloviční,kdy se jen zvedají ramena a kolena se přikládají k protilehlým loktům.Každý den ale ne,protože si můžeš přivodit svalovou horečku.Můžeš taky dělat dřepy,při těch se zapojují všechny svaly na těle.Okrem toho,je 30 dní velmi krátká doba na vše,ne jen na cvičení.

anonym

Budeš-li chtít 30 dnů nepřetržitě dělat sedy-lehy, umřeš (vlastně umřeš pravděpodobně daleko dřív) – a nebo to nedokážeš.
Ptáš se naprosto nesmyslně – a pokud ti někdo takový „obrázek“, ukáže, také půjde o nesmysl.
Navíc – 30 dnů je velmi krátká doba na nějaké viditelné zlepšení (výjimkou jsou např. kulturisté, kteří ale jen na soutěž/e zvýrazňují vyrýsování vytrénovaných svalů – to se tebe,zřejmě, netýká).

Strange

Na sedy + lehy není člověk určen. Něčím takovým si poškodíš záda. Někdy se to vyléčit dá, někdy ne. Zeštíhlit břicho pomůže sex kdy žena je nahoře. Ale to by mělo být pravidelně. Svaly kolem břicha se tím zpevní. Jako příklad uvedu že spousta mladých mužů má ploché břicho protože jsou při souloži nahoře. Přestanou-li se sexem, visí jim vana. Jiná posilovací technika spočívá ve vytahování těla při zavěšení rukama. Třeba na takových těch žebřících co bývají v tělocvičnách. Tím se zpevňuje břicho. Když jsou tyto svaly dostatečně tuhé, vnitřnostem nedovolí vyvěsit se ven do exteriéru.

Kelt

Ten obrázek si můžeš udělat sama. Vyfoť se dnes a pak po 30 dnech. Záleží, jak budeš trénovat. Například 3 série po 10, a jiné. Kde budeš mít ruce? Složené za hlavou, na prsou, vedle těla, nebo jinde? Jak budeš mít nohy – paty na zemi, nebo nohy výš. Na posílení břicha, ani není důležité zvedání celého trupu a zase pokládání, klidně se můžeš zavěsit nohama za hrazdu a zvedat se Tady to bude dost náročné, nebo se nemusíš zvedat z lehu na zádech, ale stačí se dostat do šikmé polohy a pak kmitat v rozmezí 4 cm – což je postačující pro posílení břišních svalů. V posilovně jsou na toto speciální lavičky a můžeš cvičit i se zátěží.