Lgee

Co dokáže zabít ďábla?

Navozují na otázku od Found 😁

Odpovědi
dudu

Stačí pouhá myšlenka.

luckykubrt

V Bibli je napsáno, že náš Pán Ježíš Kristus sestoupí z nebe a uvrhne ďábla do propasti a spoutá ho na 1000 let a potom má být na malou chvíli uvolněn a nakonec uvržen do ohnivého jezera. Tak to bude Satanova druhá, tentokrát věčná smrt za zlo, které napáchal.

Dochy

Tak teoreticky by mohl bůh. Pokud vím tak s vyjímkou některých pohádek nikdo nikdy ďábla nezabíjel, pouze vyháněl.

zjentek

Ďábel se vyhání, můžeš ho tedy vyhonit a nebo se taky vymítá, tak ho můžeš vymíst a tím ho vymítit.
Ale na 100% ďábla zabije jen DOBRO!

Lovecrossed

Pokud je Ďábel pes (pes co se jmenuje Ďábel), tak cokoliv co každého jiného živočicha.

df

luckykubrt: mohl bys upresnit , kde presne je tohle v bibli napsano?