Smack

Co dokáže udělat trauma s člověkem?

Psychické trauma.

Nejlepší odpověď
ten který je

Člověk, který prodělal nějaké trauma, může později trpět různými druhy fobií.

Další odpovědi
JežíšKristus

Může psát z namísto s.

Rokio

Dohnat ho k návštěvě cvokaře.

Ametyst

Zhorší se paměť, zpomalí se trávení a bohužel i zhorší vstřebávání výživných látek, vitamínů ap. Což může nastartovat i nějakou chorobu.

Kepler

Psychika a fyzické zdraví spolu souvisí. Někdo to trauma překoná, někdo ne. Ale jak se říká, čas to vyléčí.

Marty Koller

Já jsem zažil trauma a vyléčil jsem se, měl jsem tři měsíce záchvaty pláče, bolelo mě srdce, měl jsem děsivé sny na trauma, a sebevražedné sklony. Už jsem v pohodě a nic horšího jsem v životě nezažil bylo to peklo, prodělal jsem covid a ani při tom covidu jsem se necítil tak hrozně jako u posttraumatického stresu. Začal jsem cvičit a myslet pozitivně, cpát do sebe vitamíny a jíst ještě více zdravěji než kdy před tím abych zničil trauma tak jako trauma tenkrát zničilo mě.