co dokáže alkohol?

před chvílí mi volala kamarádka a říkala mi co se jí včera přihodilo,je na horách s dětmi,manželem a jeho rodiči,jenže oba tatínci se tak opili že si spletli den a včera o půl noci začali střílet petardy a slavili silvestra,dnes se vzbudili s pořádnou kocovinou a všichni se jim smějí. Máte taky nějakou veselou historku ze silvestra?

Nejlepší odpověď
led

to je v poriadku
najprv oslavovali Silvestra na dátumovej čiare (Tichý oceán) a teraz budú na našom časovom pásme.
Doplňuji:
Kedysi sme takto oslavovávali Nový rok – Vladivostok – Moskva – Bratislava – New York – San francisko
😁

Další odpovědi
Miroslavst

Repete, to není špatný :D

iceT

To se asi ztratili v čase…:-)
Jak je to jednou za rok je ješte dobré,mnohem horší by bylo,kdyby se ztráceli kazdy víkend…

Mili @

budiž jim to přáno, no ne??????