mezara

Co dodává vůni a chuť?

Je to do školy do křížovky má to být na 8 písmen a šesté je I.
Budu ráda za každé nápady.

a nebo co je základní složka pro stavbu tkání na 9 písmen a první je B.

nebo ještě alternativní způsob stravování na 12 písmen první je M.
Doplňuji:
Dělali jsme to ve škole společně, ale učitelka na některé věci sama nepřišla a tak řekla, že to máme za domácí úkol a že si to máme najít na internetu. Když jsem žádné odpovídající slovo nenašla, tak mi s něčím pomohli rodiče a zbytek jsem vyřešila po svém.Odpovědi jsou také internet ne?

Nejlepší odpověď
anonym

Domácí úkoly tady za tebe nikdo nebude řešit. Bílkovina (9) makrobiotika (12)
Doplňuji:
Učitelka měla zřejmě na mysli, že si odpovědi máte najít na netu, ne zaúkolovat poradnu.

Další odpovědi
Bedy

A to první je GLUTAMÁT…

mosoj

  1. nevím
  2. bílkovina
  3. makrobiotika

annas

Glutamát to není, neodpovídá zadání. Špatně jsem četla.