Alesh

Co dodat? #Mééébůůů? 🙂

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/clanek/princ-si-nepamatuje-zenu-kterou-pry-nutil-k-sexu-40304049?dop-ab-variant=100&seq-no=2&source=hp

Robertsová ve výpovědi před soudem letos v srpnu sdělila, že k vynucenému sexu s princem došlo v roce 2001 v Londýně a později ještě dvakrát v New Yorku a na Epsteinově soukromém ostrově v Karibiku.

Takže ji znásilnil, v Londýně a ona pak s ním jela na soukromý ostrov v Karibiku… To jako vážně? 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

Cožpak se dá odolat princi? 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

… takže prostitutky se ode dneška nebudou chtít zlegalizovat a platit daně, ale budou chtít odškodné za vynucený sex … precedens by tady byl, a co jinýho je Robertsová, proč asi jela na onen ostrov … jó, svět se zbláznil, už nikdy nebude jak dřív …

zjentek

Děvka…

Vynucený sex může fungovat i takto:

On: Máš chuť?
Ona: Ne.
On: Ale já sakra jo!
Ona: No tak dobrá, dělej, ale jenom kvůli tebe ty darebáku.

Funna

tvoje starosti na moji hlavu…tohle mi fakt žíly netrhá…

elkon

No a co, nikoho to nezajímá. Věnuj se něčemu co má smysl.

Alesh

@Funna: a že máš vůbec potřebu na to reagovat, aha?

Alesh

@elkon: kvákáš kraviny, když nemáš nic podnětného, tak mlč.