Co byste si dali k obědu, pokud byste si mohli přát cokoliv, co existuje a co jste hned dostali až pod nos?

Řekněme, že jste si dnes ještě neuvařili a nebo nekoupili či nerozmrazili a máte už hlad jako vlk. Na co máte chuť a zálusk už dlouhou dobu? Z čeho vám vlhnou chuťové pohárky?

„Tak co to bude?“

Ptá se džin z láhve.

Nejlepší odpověď
Shoehardt

Pokud bych měl hlad jako vlk, tak bych neexperimentoval a dal si něco osvědčeného. Třeba vepř. řízek a šťouchané brambory 🙂

Další odpovědi
Kepler

Cokoliv, po čem se hubne. Pochybuju ale, že něco takového existuje. Podívám se na rohlík a hned jsem o kilo hmotnější. Doprdelepráce!

Drap

Asi nic. Před chvílí jsem obědval. Už by se tam nic nevešlo.

pusinka50

Dala bych si pravý hovězí biftek či v nejhorším biftek z vepřové panenky s přílohou. Ale po super hovězím bifteku s oblohou toužím už dávno:-)