ReHu

Co děláte k obědu či k večeři v těchto teplých dnech?

Nejlepší odpověď
marci1

Studená jídla : zeleninové a ovocné saláty. Maso večer ( samozřejmě ne smažené ). Dnes jsem např. obědvala meloun a byl výborný. 🙂

Další odpovědi
iceT

Pokud možno nic teplého.Přítel dnes vyrobil vaječnou pomazánku a na teplé dny plánuju cokoliv,u čeho nebudu muset zapnout sporák,protože jinak bych tu zdechla.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejake-tipy-na-studeny-obed-v-tomhle-vedru

těstovinový salát-těstoviny,zele­nina,majonéza,ky­saná smetana,kečup,ku­řecí maso.maso nakrájené na kousky tepelně upravíme,kořeníme dle chuti,smícháme trochu majonézy se zakysankou a kečupem,zeleninu nakrájíme na stejné kousky,těstoviny uvaříme.Maso a těstoviny necháme zchladnout a pak smícháme.dle chuti sůl pepř,samotnou zeleninu nesolíme,radši přidat víc soli k těstovinám.

sesednizkola

Mě tedy chutná stejné jídlo v létě i v zimě :) dnes jsem měl svíčkovou, ale v tomhle pocasi je nejlepsi grilovat, kazdy den

anonym

K obědu byla cuketa jako řízek,zelenina k tomu,navečer kuře,kus bůčku a koláč malinovej a 5piv.

gecco

Maso a zeleninu…
Zeleninu přes den, maso k večeři, jakmile horko trochu pomine…
Dneska jsem třeba snědl mísu okurkového salátu a včil se chystám na T-bone…
😉

ReHu

Grilovačka je dobrá. Ale maso mi stačí cca 1 za 10 dní 🙂

ReHu

Mě už dochází fantazie a hlavně se mi nechce nic složitého dělat 🙂

gecco

Pokud můžeš ovoce a zeleninu, dělej saláty – je to jednoduché, rychlé a osvěžující.
😉

ReHu

To dělám, ale chtěla jsem načerpat novou inspiraci 🙂

gecco

Nedávno jsem si vyzkoušel mango a ananasem, lehce zalité šťávou limetky a trochou vody, lehce osolené a s chillie…
Není to špatné – jako hlavní jídlo v horku.
😉

ReHu

To nezní vůbec špatně 🙂

gecco

A i to výborně chutná…
😉
A třeba teď si dělám ´obyčejný´ rajčatový salát s cibulí – dneska už mezi lidi nejdu…
😉