HelpMine

Co děláte za práci ??

Nejlepší odpověď
anonym

Za práci dělám-co mě baví a přináší mi uspokojení i užitek a často i jiným.A za to mám potom penízky,které utrácím.Mám kliku,že jsem dostala určité schopnosti-říkám tomu dary,že ovládám něco,co ne každý umí,ale musela jsem na tom poděděném tvrdě makat a dodnes s tím nejsem hotová a asi nikdy-doufám,nebudu.To je tak zhruba.Stačí?…:D

Další odpovědi
anonym

Jako „zaměstnání“ jsem důchodce. Úžasný stav. Kromě toho dělám, co je třeba. Práce čeká jenom na mne, nemám jak ji na někoho přehrát. Takže vše, co je třeba. Někdy si připadám jako Ferda Mravenec.
A taky účto a kartičky.

ReHu

Pracuju hlavou a také rukama.
Pokud myslíš zdroj příjmu.
Hlavou – hledám lidi, rukama – výroba.
Pracuju sama na sebe už hodně let.
Pracovat pro někoho a poslouchat, když mi určuje kolik Kč dostanu a kdy mohu jet a kam na dovolenou mě nebavilo 🙂.

Bičiště

Práce je účelná činnost člověka v přeměnně předmětů přírody pro své blaho. Tak to dělám.V zjedno­dušeném podání práce je jen přemisťivání hmoty z místa na jiné místo.Hlínu přemístím do cihelny, z cihelny ji ve formě tašek přemístím na stavbu, na stavbě ji přemístím na střechu.A tak to je se vším.Přemisťováním se vyrábí např. chleba, pivo atd. Takže odpovídám: přemisťuji a přetvářím hmotu.

briketka10

mám ČID pracovala jsem v chráněné dílně
v call centru jsem vymáhala nezaplacené faktury od dlužníků..
teď jsem téměř rok doma a čekám na operaci s rukou..

Drap

Jak kdy.

david22

Teď zrovna píšu odpověď na dotaz „Co děláte za práci ??“ portálu odpovedi.cz .
Jinak se flákám…

player242

Sedím/ležím doma a sťuduju..

IK

Pracuji na počítači jako grafička.
Vytvářím azbuku a řecké znaky do existujících fontů a co mi firma zadá, naposledy jsem předělávala písmo na monospace. Právě si užívám čas po odevzdání práce 🙂 Čím jsem starší tím se mi hůř daří efektivně využívat volného času.

Jana5678

Já pracuji v obchodě a pokud je plný lidí jsem velice spokojená. Jediné, co je na mé práci náročné je velká zátěž na nohy. Po náročných směnách mě často bolely nohy, ale naštěstí jsem si nedávno koupila novou ochrannou obuv. Chrání mě před možnými úrazy, ale také podporují mé nohy tak, že bolest po dlouhých dnech už není problémem. Hlavní je, že mám svou práci ráda.