Avatar uživatele
HelpMine

Co děláte za práci ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? IK před 4412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Za práci dělám-co mě baví a přináší mi uspokojení i užitek a často i jiným.A za to mám potom penízky,které utrácím.Mám kliku,že jsem dostala určité schopnosti-říkám tomu dary,že ovládám něco,co ne každý umí,ale musela jsem na tom poděděném tvrdě makat a dodnes s tím nejsem hotová a asi nikdy-doufám,nebudu.To je tak zhruba.Stačí?…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jako „zaměstnání“ jsem důchodce. Úžasný stav. Kromě toho dělám, co je třeba. Práce čeká jenom na mne, nemám jak ji na někoho přehrát. Takže vše, co je třeba. Někdy si připadám jako Ferda Mravenec.
A taky účto a kartičky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Pracuju hlavou a také rukama.
Pokud myslíš zdroj příjmu.
Hlavou – hledám lidi, rukama – výroba.
Pracuju sama na sebe už hodně let.
Pracovat pro někoho a poslouchat, když mi určuje kolik Kč dostanu a kdy mohu jet a kam na dovolenou mě nebavilo 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Práce je účelná činnost člověka v přeměnně předmětů přírody pro své blaho. Tak to dělám.V zjedno­dušeném podání práce je jen přemisťivání hmoty z místa na jiné místo.Hlínu přemístím do cihelny, z cihelny ji ve formě tašek přemístím na stavbu, na stavbě ji přemístím na střechu.A tak to je se vším.Přemisťováním se vyrábí např. chleba, pivo atd. Takže odpovídám: přemisťuji a přetvářím hmotu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mám ČID pracovala jsem v chráněné dílně
v call centru jsem vymáhala nezaplacené faktury od dlužníků..
teď jsem téměř rok doma a čekám na operaci s rukou..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jak kdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Teď zrovna píšu odpověď na dotaz „Co děláte za práci ??“ portálu odpovedi.cz .
Jinak se flákám…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
player242

Sedím/ležím doma a sťuduju..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Pracuji na počítači jako grafička.
Vytvářím azbuku a řecké znaky do existujících fontů a co mi firma zadá, naposledy jsem předělávala písmo na monospace. Právě si užívám čas po odevzdání práce 🙂 Čím jsem starší tím se mi hůř daří efektivně využívat volného času.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Já pracuji v obchodě a pokud je plný lidí jsem velice spokojená. Jediné, co je na mé práci náročné je velká zátěž na nohy. Po náročných směnách mě často bolely nohy, ale naštěstí jsem si nedávno koupila novou ochrannou obuv. Chrání mě před možnými úrazy, ale také podporují mé nohy tak, že bolest po dlouhých dnech už není problémem. Hlavní je, že mám svou práci ráda.

Nový příspěvek